Ezoterik Araştırmalar 

Image by Jacek Dylag

Değerli Dostlar, 

Ezoterik araştırmalar, keşfin ve buluşmanın anahtarıdır. Aramadan, iz sürmeden ne bulabiliriz? Bulduğumuz şeyler daha fazla soru sormamıza neden olmuyor mu? Bu inisiyenin bir parçasıdır, bir parça okur, izler, bakar, dinler, sorar, toplar bir daha saflaştırır ve devam eder. 

Bütün, parçalardan oluşuyor. Aynı insan vücudu gibi, sistemlerin her biri diğeriyle uyum içerisinde yine de sistemler kendi aralarında farklı fonksiyonları yerine getiriyorlar. Buradaki konu uzmanlaşalım derinleşelim sadece parçaya odaklanalım bütünle olan bağımızı unutalım ya da oradaki ilişkileri gözlemeyelim değil. Bu sayfanın amacı bu değil. Herkes, kendi karmasına, ray enerjisine ve amacına göre bir parçayı alsın, ezoterik metotları kullansın ve bilgileri toplasın sonra gelsin o bilgileri masaya koysun ve bize anlatsın. İlerleme kaydedelim ve bilimsel olalım, kişilik üstü olalım ve toplananlar tekrar insanlığa sunulsun.

Ezoterik Araştırmaların , hedefi insanlığı aydınlatacak bilgileri içsel araçlardan geçirip, temiz çıktılara ulaşmaktır. Birlik halinde olmanın gücü, yapabilirliği ezoterik yolda ilerleyenlerin bildiği ve uyguladığı bir şeydir. Bu sayfadaki bilgiler de araştırmaların sonucudur, sorular diğer soruları doğruyor ve yol devam ediyor.