Elastik olma ve Yüksek Özlerle Buluşma

Sessizlik, pazar enerjisini bize getiriyor. Bugün, 19 Mayıs kurtuluşun başladığı tarih. Kurtulmak, ateş ile ilgili olabilir. Güneş seviyesinden bir eylem. Kesip atmak değil, yakmak, saflaştırmak. Birinci ışının özelliği gibi, hem yakabilir hem yapabilir.


Yeninin inşa edilmesi için artık fiziksel bir yıkıma ihtiyacımız var mı? Artık yıkımlar kabullerimizde. Binalar, betonlar, kristalleşmiş kabuller mental bedenlerin içinde. Onları nasıl yıkacağız yeni için?


Yeni dönemde korku temelli inanç sistemi değişecek diyoruz. Peki, bu değişimin getireceği şokları bünyemiz nasıl alacak? Bunun için dünya insanlığının inisiyeleri var gücüyle çalışıyor. Şuurları yavaş yavaş hazırlıyorlar yeni olanlara.


Değişim için, bağlantıda olduğunuz özlerin önemi ortaya çıkar. O yüzden başlıkta yüksek özler dedim. Aşağı seviyeden özler de var. Ancak onların getireceği değişim, bizim ihtiyacımız olan değişimler değil. Biz evrim basamaklarında hızla olmamız gereken yere gideceğimiz özlerle yolculuk yapmak istiyoruz.

4 views0 comments

    Help Nature and work on with her; and Nature will regard thee as one of her creators and make obeisance. The Voice Of The Silence - H. P. Blavatsky